Využívejte spolujízdu

Spolujízdu můžete využít ať už při cestě do cílové destinace nebo při cestování v rámci krajiny. V Evropě je populární služba BlaBlacar, se kterou se jednoduše domluvíte na spolujízdě a v mnoha zemích je to o mnoho levnější než cesta vlakem (například ve Španělsku).

1400 Kč sleva na ubytování!

AirBnb nabízí jedinečné ubytování. Pokud vás nudí typické hotely a penziony, AirBnb vám vžene do všedního ubytování nový rozměr. Máte možnost si pronajmout celou nemovitost nebo soukromý pokoj jenom pro vás. Ceny se odvíjejí od vašich požadavků, pro opravdu nejnižší cenu si vyberte společný pokoj a potkejte nové lidi. Pomocí kupónového portálu Promokupon.cz máte možnost získat vstupní bonus 725 Kč při registraci do této platformy. Další slevu ve výši 660 Kč pro služební cesty získáte po uplatnění předchozí slevy. Dosáhnete tedy celkové slevy až 1 400 Kč, a to už jsou nějaké peníze za pár kliknutí.

 

Pokud patříte mezi tradiční turisty využijte služeb Booking.com, který nabízí tisíce nabídek ubytování po celém světě. Můžete využít i dalších služeb v podobě pronájmů aut, letištní taxi nebo další dopravy. Na promokupon.cz máte možnost natrefit přes náš odkaz, až na 50% slevy, které jsou však dostupné většinou pro nově registrované uživatele. S Booking máte možnost zaplatit, až během pobytu, většinou není vyžadována platba kartou dopředu jako u AirBnB.

Jak ušetřit za taxík?

Další zmíněná aplikace Taxify slouží pro objednání taxi. Princip je stejný jako u Uberu. Nainstalujete si aplikaci a pomocí speciální akce na Promokuponu uplatníte v Taxify promokód ve znění “JANSQN” pro slevu ve výši 150 Kč (platí na první jízdu). S tím to kupónem máte možnost dojet v Praze, až do vzdálenosti do 5 km.

 

Stejná možnost získat slevu je i u aplikace Uber nebo u českého Liftaga. Liší se vždy jen výše a platnost kupónů, které také naleznete na slevovém webu PromoKupon.cz.