Články - Osobnosti

Markéta Galuszková si jde za svým snem

Markéta Galuszková si jde za svým snem

Markéta Galuszková je fotomodelka a začínající herečka, která má spoustu cílů, snů a ambicí. Za svůj největší herecký úspěch zatím považuje krátkou epizodní roli ve filmu Fotograf s Karlem Rodenem a věří, že další úspěchy má na dosah ruky. Markéta jde za svým snem.

Ekologický projekt s Miss Earth Canada 2013

Ekologický projekt s Miss Earth Canada 2013

Marie Copps je česko-kanadská módní návrhářka, výtvarnice, fotografka a zakladatelka projektu Give Help a Chance – FASHION FOR HELP. Nedávno připravila s Miss Earth Canada 2013 Sofiyí Chorniy velice zajímavý projekt týkající se záchrany Arktidy.

Pavel Fuksa: kreativec, ilustrátor, grafik

Pavel Fuksa: kreativec, ilustrátor, grafik

Pavel Fuksa je kreativní ředitel, ilustrátor a designér, který pracoval pro klienty jako ESPN, Facebook, Google, Fortune 500, Mercedes, American Express nebo Twitter. Za rok 2014 se umístil v seznamu nejlepších světových ilustrátorů dle magazínu Lürzer’s Archive, jeho práce na CD/LP obalech a plakátech vyhledávají hudební skupiny z celého světa.

Proč není Victoria Beckham úspěšná podnikatelka?

Proč není Victoria Beckham úspěšná podnikatelka?

Victoria Beckham, bývalá Spice Girl, manželka slavné fotbalové hvězdy a majitelka úspěšné módního butiku byla jmenována respektovaným britským časopisem Management Today v hlavní kategorii: Podnikatelka roku ve Velké Británii. Proč ji nepovažuji za úspěšnou podnikatelku? 

Na cestách s Lenkou Hatašovou

Na cestách s Lenkou Hatašovou

Česká elitní fotografka Lenka Hatašová zachycuje zejména portréty českých celebrit. Mimo fotografování také velmi ráda cestuje. Nedávno se vrátila ze San Francisca nebo Paříže a už se chystá do Říma.

Rudolf Havlík

Rudolf Havlík

Režisér, cestovatel, obchodník, grafik, fotograf, úspěšný blogger, autor čtyř knih a nově i student čínštiny. Ano, to všechno JE Rudolf Havlík. A určitě ne jen rádoby, jako dnes kdekdo. Žije naplno, dělá věci naplno a rád, což se promítá i do jeho tvorby. Jeden z velkých důkazů bude i jeho režijní debut filmu Zejtra napořád, který česká kina uvedou v půlce července a s předstihem se představí už i v Hlavním programu na karlovarském festivalu 11.7.

Miss Earth Tereza Fajksová

Miss Earth Tereza Fajksová

První česká Miss Earth Tereza Fajksová procestovala díky tomuto prestižnímu titulu jedenáct zemí po celém světě. Díky cestování má základy filipínštiny nebo čínštiny. Co nám více ze svého cestovatelského života prozradila? 

Anet Antošová

Anet Antošová

Anet Antošová je aktivní tanečnice, choreografka a lektorka mnoha tanečních stylů. Vyučuje například dancehall, hip hop, MTV a jako první u nás také nový hit twerk. Několikanásobná mistryně v kategorii Hip hop sólo se s námi v následujícím rozhovoru podělí o zážitky, kam se díky tancování podívala.

Uznávaná malířka nejen v USA - Iva Hladis

Uznávaná malířka nejen v USA - Iva Hladis

Iva Hladis pochází ze Zlína. V roce 1985 emigrovala do USA a začala se naplno věnovat umění. Dnes má vlastní ateliér v Los Angeles a patří mezi uznávané malířky v USA i jinde v zahraničí. Kde všude vystavovala? Která výstava jí nejvíce pomohla? Kam se díky svým obrazům podívala?

Modelka Kristýna Pumprlová

Modelka Kristýna Pumprlová

Kristýna Pumprlová má na kontě několik titulů Miss. A patřičně je dokázala využít, už více než pět let se živí zahraničním modelingem, který je spojený se spoustou cestování a poznávání kultur. Jak se tedy žije v Miláně, Los Angles nebo Tokyu?