Články - Zajímavosti

Je libo dovolená na míru? Holduje jí stále více Čechů

Je libo dovolená na míru? Holduje jí stále více Čechů

Zajít do cestovky, půjčit si katalog a listovat, dokud se neobjeví nabídka, která se neodmítá. Jenomže ne vždy je to tak snadné a nezbývá, než přistoupit na řadu kompromisů. Když už vás zaujme destinace, nevyhovuje vám prostředí hotelu… Něco vám to připomíná? Pokud máte s katalogovými zájezdy problém, nejste sami. Cestovky evidují stále větší počet klientů, kteří volí dovolenou na míru. Většinou je dražší, ale téměř vždy stojí za to!

Potápění aneb Chorvatsko pod hladinou

Potápění aneb Chorvatsko pod hladinou

Pokud jste v sobě objevili vášeň pro potápění, ale nechce se Vám za mořem příliš daleko, jeďte do Chorvatska. Podmořský svět v Chorvatsku je stejně fascinující jako krása přírody, kterou ukazuje krajina na povrchu. Můžete tak na dovolené u moře absolvovat kvalitní potápěčské kurzy, zažít dobrodružství při zkoumání vraků, nebo jen tak pozorovat korály či ostatní mořské živočichy.

Stručný úvod do problematiky atopického ekzému

Stručný úvod do problematiky atopického ekzému

Stalo se vám, že se na pokožce vašeho malého dítěte objevila malá svědivá vyrážka? Pokud ano, může zde jít o druh ekzému, který se nazývá atopický ekzém nebo atopická dermatitida (termín pochází z latiny). Jde o nenakažlivé chronické onemocnění kůže, které často začíná u dětí v kojeneckém věku a může pokračovat až do dospělosti.

Jak se zbavit akné a proč běžné výrobky z drogerie nepomohou

Jak se zbavit akné a proč běžné výrobky z drogerie nepomohou

Léčba akné nebo mastné pleti v posledních letech velmi pokročila. Otázka „jak se zbavit akné“ je již zodpovězena, ale počet lidí, kteří s ním bojují, se přesto zvětšuje. Proč? Mohou za to změny životního stylu, které mají přímý dopad na hormonální soustavu a nesprávný přístup k řešení problému.

Vyplatí se připlácet si za dražší tiskárnu? Čísla hovoří jasně

Vyplatí se připlácet si za dražší tiskárnu? Čísla hovoří jasně

Porovnali jsme vlastnosti inkoustových a laserových tiskáren v pořizovací ceně do 3 500 Kč. Výsledek? Dražší zařízení nejenže mají v některých případech dražší tisk, ale také jim chybí některé části základních funkcí. Z našeho pohledu se tedy nevyplatí připlácet si za o cca 1 000 Kč – 2 000 Kč dražší tiskárnu. Musíte ovšem dobře vybírat…

S teleskopem budete mít svět na dosah

S teleskopem budete mít svět na dosah

Je to bohužel smutné, ale dnešní společnost žije velice hekticky a uspěchaně. Lidé si nedělají čas na takové maličkosti, mezi něž patří například pozorování blízkého okolí. Na mysli máte vycházky do přírody, odkud máte možnost sledovat nejrůznější flóru a faunu, přičemž si dokonale vyčistíte mysl a naberete novou životní energii.

Noční vidění přináší široké možnosti

Noční vidění přináší široké možnosti

Pozorování přírody, okolí a zvířat není jistě ničím neobvyklým. Pokud takovou činnost provádíte ve dne. V noci klasické dalekohledy jenom stěží použijete, o tom určitě není žádných pochyb. Dnešní trh vám však umožňuje i noční vidění, které je spojeno s poměrně jasným výsledkem a přijatelnými cenovými náklady.

Vše, co hledáte, najdete na ePoptávce

Vše, co hledáte, najdete na ePoptávce

Chtěli byste najít šikovného truhláře, který by Vám vyrobil kuchyňskou linku na míru? Chcete se naučit lyžovat, a proto sháníte nové sportovní vybavení? Hledáte někoho schopného, kdo by Vám byl schopen zorganizovat nezapomenutelnou svatbu? Ať už jsou Vaše nároky na služby a zboží jakékoliv, tak na ePoptávce najdete vždycky to, co hledáte. Na tomto poptávkovém systému narazíte na spoustu dodavatelů, kteří jsou připraveni vyjít Vám maximálně vstříc a splnit Vaše požadavky. Neváhejte si tedy zadat do tohoto systému poptávku, je to zcela zdarma, rychlé, jednoduché a proveditelné z pohodlí domova.

Dýchejte zdravý vzduch se zvlhčovačem vzduchu

Dýchejte zdravý vzduch se zvlhčovačem vzduchu

Jak se říká, všeho moc škodí. Je známo, že příliš vlhký vzduch je hojná půda pro bakterie a může způsobovat různé zdravotní problémy. Stejně tak ale i příliš suchý vzduch. Co si tedy vybrat? Ani jedno není dobře a velmi záleží na tom, v jakém prostředí jste. Staré domy mají tendenci spíše vlhnout. Novostavby, které jsou dobře zateplené, mají převážně v topné sezoně problémy spíše se suchým vzduchem. Vytápěním totiž nejen, že vzduch ohříváme, ale zároveň ho i vysoušíme. Jestliže máte podezření, že právě Vás se tento problém týká, potom pro Vás máme skvělou zprávu. Přinášíme Vám kvalitní zvlhčovače vzduchu, které Vám umožní dýchat vzduch se správnou vlhkostí.

Jazykový pobyt v zahraničí je investicí do Vaší budoucnosti

Jazykový pobyt v zahraničí je investicí do Vaší budoucnosti

Pokud se chcete už konečně umět domluvit jazykem, který není vaším rodným a je pro vás stále cizím, a to i přes absolvování mnoha jazykových kurzů v České republice, nastal už možná ten správný čas na to, vyzkoušet jazykový pobyt v zahraničí.