Montéri - Holandsko

Hľadáme skúsených ZÁMOČNÍKOV a MONTÉROV pre prácu do Holandska. Ponúkame dlhodobú prácu na hlavný pracovný pomer.

Práca nie je zložitá, ale je nutne mať skúsenosti s pracou montéra, mechanika, zámočníka a pod.

Technické znalosti a skúsenosti sú podmienkou.

Môže sa cestovať v skupinách.

Je nutné anglický jazyk na priemernej úrovni!!!

Pracovná náplň:

Vnútorné montážne práce v dátovom centre. Ide o montovanie rôznych konštrukcií najmä na klimatizácie, vzduchotechniku a káblové trasy.

Pracuje sa vo výškach (cca 10 metrov).

SPROSTREDKOVANIE ZAMESTNANIA BEZ POPLATKOV.

(nemáme žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky)

Ponúkame:

- nástupná mzda je cca 1.850 Eur v čistom mesačne

- možnosť pracovať nadčasy platené extra

- pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + nadčasy

- ubytovanie zabezpečené zadarmo

- pomoc so všetkými registráciami

Požadujeme:

- prax s podobnou prácou je výhodou

- komunikatívna znalosť anglického jazyka

- možnosť ihneď vycestovať

- dobrý zdravotný stav

- presnosť, zodpovednosť, flexibilita

- ochota pracovať vo výškach

- ochota pracovať nadčas

- počas projektu sa nedá zobrať turnusové voľno

- ukončenie projektu je plánované na začiatok decembra 2015

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom na info@dkrs.sk:

* Podrobne rozpísaný životopis v anglickom jazyku

* Fotografiu tváre

* Certifikáty

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle 0911983037, 0910983036.

DK Recruitment Services s.r.o. K.Mikszata 6 Rimavská Sobota

on-line: www.dkrs.sk, emailom: info@dkrs.sk, telefonicky: 047/5622620, 0911983037, 0910983036