Práca v potravinárskom priemysle na Malte

Hľadáme pracovníkov do výroby na ostrov Gozo, Malta. Gozo je sesterským ostrovom Malty. Zamestnávateľom je stabilná rodinná spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už od roku 1917. Ide o dlhodobú stabilnú prácu, na hlavný pracovný pomer.

Momentálne obsadzujeme tieto pracovné pozície (požiadavky, náplň práce):

Vedúci výroby (supervisor):

- Preferované budú skúsenosti z oblasti potravinárskej výroby (minimálne 2 roky)

- Prax minimálne 3 roky na pozícii vedúceho/supervisora

- Schopnosť viesť tím ľudí, dozerať nad kvalitou a rozdelením práce

- Zodpovednosť

- Vyžadujeme dobrú komunikáciu v anglickom jazyku

- Uchádzač bude zodpovedný za vedenie tímu zamestnancov (cca 20 zamestnancov)

Operátor výroby:

- Výhodou sú skúsenosti z potravinárskej výroby

- Vyžadujeme skúsenosti s prácou na výrobnej linke, vysoké tempo práce

- Zmysel pre detail, precíznosť, zodpovednosť

- Minimálne 1 rok praxe ako operátor výroby

Servisný technik:

- Uchádzač by mal mať skúsenosti z priemyselnej výroby, ideálne z potravinárskeho priemyslu

- Vyučenie a prax v oblasti elektriky sú veľkou výhodou

- Znalosť talianskeho jazyka je veľkou výhodou

Ponúkame:

- predpokladaný nástup júl 2015

- mzda v čistom vo výške:

Operator výroby: 900 eur netto/mesiac

Servisný technik cca 1300 eur netto/mesiac

Supervisor 1200 eur netto/mesiac

- pracovná doba: pondelok -piatok od 7:00 do 16:00

- možnosť pracovať nadčasy (fabrika je v prevádzke 24 hodín, 6 dní v týždni)

- nadčasy platené s príplatkom (1 a pol násobok hodinovej mzdy)

- dlhodobá stabilná práca (minimálne 2-3 roky)

- hlavný pracovný pomer

- nárok na platenú dovolenku

- ubytovanie v blízkosti práce zabezpečené od cca. 200 Eur mesačne

Výhody:

- príležitosť pre rozvoj Vašich praktických zručností

- dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer

- stabilné zázemie spoločnosti

- možnosť profesionálneho rastu

Požiadavky:

- znalosť anglického jazyka na úrovni mierne pokročilý

- prax v odbore (min. 2-3 roky)

- spoľahlivosť a schopnosť pracovať samostatne

- komunikatívnosť

- zodpovedný prístup k práci

O klientovi:

Zamestnávateľ, pre ktorého budete pracovať sa zaoberá potravinárskou výrobou už od roku 1917. Momentálne zamestnáva cca. 150 zamestnancov. Ide o rodinnú firmu, ktorá prevažne exportuje do celej Eur´py, prevažne do Veľkej Británie.

Pracovisko sa nachádza na krásnom ostrove Gozo, neďaleko Malty (trajektom cca. 20 minút cesty).

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám e-mailom:

* Podrobne rozpísaný životopis v anglickom jazyku

* Fotografiu tváre

* Referencie od predošlých zamestnávateľov z posledných rokov (nie je podmienkou)

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis s fotografiou tváre v anglickom jazyku na adresu info@dkrs.sk.

Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície, o ktorú máte záujem.

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle 0910 901 936.

DK Recruitment Services s.r.o. K.Mikszata 6, Rimavská Sobota

on-line: www.dkrs.sk, emailom: info@dkrs.sk, telefonicky: 047/5622620, 0910 901 936