Stavebné práce- Nemecko/Holandsko

Hľadáme skúsených murárov, obkladačov, dláždičov, pokrývačov, klampiarov, stolárov, tesárov , lešenárov, štukatérov, maliarov pre prácu do Nemecka a Holandska. Pracuje sa na rôznych veľkých projektoch po celom Nemecku a Holandsku.

Pracovná náplň

Murári:

- príprava betónu, malty, cementu a iných stavebných materiálov

- Klinker murárstvo

- výstavba, prerábanie s tehál, vápencovych tehál...

- vkladanie izolácii proti pôsobeniu tepla a vlhkosti

- dokončovanie stavebných prác

- dodržiavanie požadovanej kvality vykonaných prác

Obkladači:

- pokladanie dlažieb, podláh a mozaík v interiérových a exteriérových priestoroch

- obkladanie rodinných domov, bytoviek, iných objektov a častí domov

Dláždiči:

- kladenie dlažby (kamenná dlažba, drevená podlaha, laminát, koberce)

- vyškárovanie

- príprava podkladu

- skúsenosti so živicou

Pokrývači:

- pokrývanie striech krytinou z rôznych materiálov

- rezanie, pokladanie a upevňovanie krytín a izolačného materiálu

- fixovanie spojov, okrajov a podpier a utesňovanie

- pokrývanie a opravy striech

- výstavba krovov

Klampiari:

- vykonávaním rôznych klampiarskych prác (strihanie, ohýbanie, vysekávaním, valcovaním, spájkovanie, nitovanie, vŕtaním atď.).

- práca s rôznymi typmi materiálovú - pozinkované, medené, hliníkové a iné plechy.

- úprava plechov na požadované rozmery.

- kompletné klampiarsko-pokrývačské zabezpečenie striech, terás, balkónové, ríms a parapetov.

- kladenie strešnej krytiny, izolačných vrstiev a iných materiálov na strechy.

- Montáž, demontáž a opravovanie plechových časti stavieb.

Stolári:

- spracovanie výkresov a dokumentácie

- príprava materiálu

- výroba a montáž nábytku

- celková úprava

Tesári:

- šalovanie (DOKA,PERI)

- viazanie železa

- práca s drevom

- práca so sadrokartónom

Štukatéri

- štukatérske práce

- strojové striekané omietky

- ručné omietky

- sadrové omietky

- historické štuky

Maliari:

- farebné prevedenie miestností a fasád

- lakované nátery dverí, okenných a dverových rámov

- prípravné práce ako špachtlovanie, brúsenie, nátery základnou farbou

- nanášanie omietky

- tapetovanie

Ponúkame:

-Mzda: od 1600 Eur/mesiac

- pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + nadčasy

- ubytovanie je zabezpečené, hradené

- náradie poskytuje zamestnávateľ

¬- pomoc so všetkými registráciami

Požiadavky:

- vyžaduje sa prax v odbore min. 3 roky za posledných 5 rokov

- komunikatívna znalosť nemeckého alebo anglickeho jazyka

- vlastné auto

- možnosť ihneď vycestovať

- dobrý zdravotný stav

- presnosť, zodpovednosť, flexibilita

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom:

-Podrobne rozpísaný životopis nemeckom alebo anglickom jazyku

- Fotografiu tváre

- Výučný list, certifikáty

- Referencie od predošlých zamestnávateľov za posledné roky sú výhodou

K dispozícii sme Vám emailom: info@dkrs.sk, telefonicky: 0910 901 936, 047/5622620.

Web: www.dkrs.sk Sledujte našu webovú stránku: www.dkrs.sk alebo Facebook: DK Recruitment services.